Vážení zákazníci,

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a projevený zájem. Na našich internetových stránkách najdete Xenon. komponenty určené především pro
ty majitelé vozidel, jenž chtějí ve svých světlometech používat nejnovější technologii osvětlení, převážně od renomovaných společností PHILIPS, OSRAM, nabízející nejvýše dosažitelnou kvalitu viditelnosti, životnosti a designu. Proto věříme, že s našimi produkty budete nad míru spokojeni a našich služeb využijete i v budoucnu. Jsme tu především pro Vás a proto rádi zodpovíme jakékoliv telefonní, či písemné dotazy , týkající se Xenon. osvětlení.

S pozdravem tým  Proxenon

Objednávky přijímáme na naší emailové adrese, popř. telefonicky. Na veškeré produkty poskytujeme 2-letou záruku, viz. obchodní podmínky.

Pokud jste alespoň trochu zruční a  rozhodnote se pro objednávku bez montáže,  zjistěte si prosím předem typové označení halogen. žárovky ( xenon. výbojky ), které naleznete na její patici. Uvedeno může být také v servisní knížce, případně zobrazeno na čelní straně plastového či skleněného krytu hlavního světlometu. Pokud si nejste 100 % jisti, kontaktujte svého autorizovaného prodejce.

V případě zájmu provádíme montáže výhradně na základě telefonické objednávky, kde se také dozvíte i stanovenný termín. Na časté žádosti zákazníků, je možno  provést  instalaci také o víkendech. Rezervace přijímáme  k poslednímu dni pracovního týdne (  tj. pátek do  12:00 hod. ).

Xenon. produkty lze možno zaslat :

1. Na dobírku obchodním balíkem ČP. Poštovné činí 150 CZK.
2. V případě zahraničních objednávek, můžete použít převod peněžních prostředků na účet u peněžního     
    ústavu Paypal či GE Money Bank.

Detailní informace : info@proxenon.cz